Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Miroslav Ivanič
Služby poskytované v lesníctve
- Obec
- Ilija
- Od roku
- 2000
- IČO
- 34 546 120
Miroslav Ivanič
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 969 03 Ilija
- Na trhu od
- 1. februára 2000
- IČO
- 34 546 120
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 02.40)
- Služby poskytované v lesníctve
Podnikanie v číslach
- 26
- rokov na trhu
- 2000
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Miroslav Ivanič
Miroslav Ivanič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ilija. Podniká od 1. februára 2000.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad pilčícke práce, povozníctvo a prvotné obrábanie dreva.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Ivanič
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 34 546 120
- Dátum vzniku
- 1. februára 2000
- Miesto podnikania
- 969 03 Ilija
- Živnostenský register
- Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 602-1765
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 02.40)
- Služby poskytované v lesníctve
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Miroslav Ivanič zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Pilčícke práce
-
Povozníctvo
-
Prvotné obrábanie dreva
-
Sprostredkovateľská činnosť
-
Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Miroslav Ivanič?
Miesto podnikania je v obci 969 03 Ilija.
Čím sa Miroslav Ivanič zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pilčícke práce; povozníctvo; prvotné obrábanie dreva; sprostredkovateľská činnosť.
Aké je IČO – Miroslav Ivanič?
IČO je 34 546 120.
Odkedy podniká Miroslav Ivanič?
Podnikanie začalo 1. februára 2000. Na trhu pôsobí 26 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.